Park miniatur zabytków Podtatrza w Niedzicy

Park Miniatur Zabytków Podtatrza w Niedzicy jest miejscem wyjątkowym. W jednym miejscu możesz obejrzeć najpiękniejsze zabytki sakralne, zamki i wiele, wiele więcej. Wszystkie zostały przygotowane w skali 1:20, wszystkie możesz zobaczyć z bliska.

Nie chcemy być zwyczajnym muzeum, zależy nam na tym, aby dostarczać rozrywki najwyższych lotów, a w sprawie wysokości można odwiedzić również rozbudowany park linowy.
Dzieciom proponujemy dolną trasę parku linowego oraz stale rozbudowywany park rozrywki z wielkimi dmuchanymi zamkami-zjeżdżalniami. Zarówno park linowy, jak i zjeżdżalnie, są doskonale zabezpieczone – nikomu tutaj nie stanie się najmniejsza krzywda, ale zastrzyk adrenaliny i radości będzie i tak olbrzymi – tyle możemy zagwarantować zawsze.

Dla wszystkich, których oglądanie i zabawa przyprawią o burczenie w brzuchu, podwoje otwiera restauracja Zadyma, znana z doskonałego piwa i wyśmienitych potraw, które nasycą każdego. Dania inspirowane tradycją, ale z zupełnie nową oprawą same w sobie są już powodem, żeby odwiedzić Niedzicę. Czekamy na wszystkich – młodszych i starszych, domatorów i obieżyświatów, na wszystkich, którzy chcieliby coś zobaczyć, coś zrobić i przeżyć coś wspaniałego.