ABlandia – park linowy

ATRAKCJE dla DZIECI:

STREFA JUNIORA (od 3 lat), wysokościowy plac zabaw dla dzieci z elementami trasy linowej z szeregiem atrakcji. Na drzewach zamontowane są platformy z domkami, które uatrakcyjniają zabawę dzieci. Wszystkie przeszkody są zabezpieczone specjalnymi siatkami asekurującymi przed upadkiem. Zabawa jest nielimitowana. Dokładny opis STREFY JUNIORA znajduje się w opisie każdego z naszych parków.

Trasa linowa ŻÓŁTA (min. 110 cm wzrostu), trasa linowa łatwa położona na wysokości 2-3 metrów nad poziomem gruntu, przeznaczona dla początkujących zdobywców parków linowych. Dzieciaki przechodzą trasę w uprzęży asekuracyjnej, pod czujnym okiem rodziców i instruktora!

KULE WODNE – moc niesamowitej zabawy i śmiechu!
Są to aktywności podczas, których dzieci poprzez zabawę na świeżym powietrzu zdobywają nowe umiejętności, mierząc siły na zamiary. Uczą się podejmowania odpowiednich decyzji i pokonywania barier. Rozwijają sprawność ruchową łączącą się nierozerwalnie ze zdrowiem fizycznym jak i psychicznym. U dziecka ćwiczenia ruchowe wpływają również na kształtowanie jego osobowości oraz takich cech jak: samodzielność, opanowanie, skupienie uwagi, szybkość reakcji, zwinność, wytrwałość w pokonywaniu przeszkód.

ATRAKCJE dla starszych DZIECI i DOROSŁYCH:

TRASY LINOWE o różnym stopniu trudności zawierające kilkadziesiąt ciekawych przeszkód. Koniecznie musicie się odważyć i pokonać swoje lęki!  Naprawdę nie jest to trudne zadanie! Dla początkujących mamy trasę łatwą, dla bardziej zaawansowanych, trasę trudniejszą, bardziej wymagającą, na wyższej wysokości. Wystarczy, że przejdziesz jedną z nich, a poczujesz się prawdziwym zdobywcą! Nie ma przecież rzeczy niemożliwych!

TRASY ZJAZDOWE– Absolutny HIT! Uczepieni liny, siedząc wygodnie w uprzęży, uczestnicy przejeżdżają jak pociąg pospieszny nad prawie całym parkiem! Zjazd zakończony jest lądowaniem w sieci pajęczej podwieszonej na linach bungee. Fantastyczna zabawa!

KULE WODNE – Chcesz chodzić po wodzie? Teraz jest to możliwe. Sprawdź – niesamowita zabawa, dużo śmiechu (dla dzieci i dorosłych),

WIEŻA MOCY –  (18 metrów) spróbuj swoich sił na kombinacjach wspinaczkowych zainstalowanych na wieży – jedyna taka atrakcja na południu Polski,

BIG SWING – potężne wahadło (lubisz adrenalinę, musisz spróbować),

PowerFAN – Chcesz poczuć się jak agent 007 – masz teraz szansę, skocz na PowerFAN’ie

Więcej informacji, cennik oraz godziny otwarcie znajdziesz na:
www.ablandia.pl