Translate »
CzechEnglishFrenchGermanGreekItalianRussianSlovak
CzechEnglishFrenchGermanGreekItalianRussianSlovak

Zapraszamy do Szczawnicy – perełki polskich Uzdrowisk.
POLARIS - Hotel Rooms&Apartments s.c położony jest w zabytkowym centrum uzdrowiskowym Szczawnicy.
Oferujemy atrakcyjne pakiety pobytowe:
- pakiet dla Seniora
- pakiety jesienne
- weekend listopadowy
- Święta Bożego Narodzenia
- Sylwester 2017
- Ferie zimowe 2017, zimowiska
- majówka,
- kolonie, obozy,
- pobyty wakacyjne

Regulamin

REGULAMIN HOTEL ROOM & APARTMENTS POLARIS SZCZAWNICA

 1. Pokój hotelowy wynajmowany jest na doby, lub pakiety pobytowe
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz.11:00.
 3. Opiekunem, doradcą oraz udzielającym wszelkich informacji związanych z pobytem jest recepcja hotelowa.
 4. Opłata za pobyt w hotelu pobierana jest w dniu przyjazdu przy meldunku.
 5. Podstawą zameldowania Gościa jest okazanie dokumentu tożsamości z fotografią oraz wypełnienie i podpisanie karty meldunkowej.
 6. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przyjazdu, Gość hotelowy powinien zgłosić w recepcji najpóźniej do godz.10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju, co jednak nie wiąże hotelu. Hotel uwzględnia życzenie przedłużenia pobytu w miarę istniejących możliwości.
 7. Hotel wymaga dokumentu potwierdzającego wiek dziecka (przy korzystaniu ze zniżek i promocji, w których cena jest uzależniona od wieku dziecka).
 8. 8. Rezygnacja z pobytu w hotelu odbywa się zgodnie z warunkami rezerwacji i rezygnacji Hotel Rooms & Apartments POLARIS
 9. W przypadku wcześniejszego opuszczenia Hotelu Gościom nie zostanie zwrócona różnica w cenie wynikająca ze skróconego pobytu.
 10. 10.  Gość hotelowy nie ma prawa przekazywać wynajmowanego przez siebie pokoju osobom trzecim.
 11. 11.  Goście hotelowi zobowiązani są do zachowania ciszy nocnej od 22:00 do 7:00.      Zachowanie Gości i osób korzystających z usług hotelu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Recepcja może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która tę zasadę narusza.
 12. Osoby odwiedzające gości mogą przebywać w pokoju hotelowym od godziny 7:00 do godziny 22:00.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe w pokojach nie można używać grzałek, czajników elektrycznych, świeczek. Do dyspozycji gości pozostaje barek z restauracją, gdzie można kupić napoje zimne i gorące.
 14. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Za naruszenie w/w pkt regulaminu grozi kara umowna w kwocie równej dezynfekcji pokoju tj. 350 zł
 15. Wieczorem w sezonie letnim przy zapalonym świetle najlepiej otwierać tylko okna z siatkami, aby do pokoju nie wlatywały owady. Za pobrudzone ściany zabitymi owadami gość hotelowy będzie obciążony kosztami malowania pokoju.
 16. Wszelkiego rodzaju zastane uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pokoju winny być zgłaszane w recepcji hotelu natychmiast po ich  stwierdzeniu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych usterek i zniszczeń.
 17.  Gość ponosi odpowiedzialność materialną za szkody na mieniu hotelowym powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość hotelu będzie obciążony kosztami wg obowiązujących stawek.
 18. Na terenie hotelu dzieci w wieku poniżej 12 lat powinny znajdować się pod stałym nadzorem opiekunów prawnych.
 19. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi i okien.. Za zgubienie kluczy opłata wynosi 100 zł.
 20. Serwis pokoi oraz wykonywanie  niezbędnych napraw  urządzeń jest przeprowadzany podczas nieobecności Gościa, a w obecności tylko wówczas , gdy Gość wyrazi zgodę lub ma takie życzenie.
 21. Na życzenie Gościa hotel świadczy usługę wypożyczenia żelazka i deski do prasowania, przechowania bagażu, zamawiania taxi  i udzielania informacji związanych z pobytem i podróżą.
 22. Hotel może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy.
 23. Hotel ma obowiązek zapewnić Gościom:

*warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku

*bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania tajemnicy informacji o Gościu

*profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie  usług świadczonych w hotelu

Postaramy się sprostać wszystkim Państwa potrzebom i oczekiwaniom!

Wszelkie uwagi lub skargi prosimy kierować  do recepcji, tak abyśmy mogli jak najszybciej zareagować i wyjaśnić bądź  rozwiązać zgłoszony problem.

 

Copyright © Hotel Rooms & Apartaments POLARIS

Pl. Dietla 12, 34-460 Szczawnica, tel. 665-075-185, tel. 18 262-16-79, rezerwacja@szczawnica-polaris.pl

Oprogramowanie: Verakom
Szczawnica